Pielgrzymka do Medjugorie z Warszawa Kraków Łódź Wrocław Poznań Gdańsk Szczecin Bydgoszcz Lublin Białystok

Pielgrzymka do Medjugorie z Twojego miasta

Nie ma pielgrzymki do Medjugorie z Twojej miejscowości? Masz problem, by pojechać na upragnioną pielgrzymkę? Możemy zorganizować wyjazd z Twojego miasta lub Twojej parafii.

Pielgrzymowanie to wspaniały czas, dlatego może to być wyjazd przyjaciół, rodziny lub firmowy. Ty wybierasz termin, a my zajmujemy się resztą spraw organizacyjnych. By wyjazd się odbył potrzeba minimum 8 osób z Twojego miasta lub okolicy. Innymi słowy, pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie wyjazdu do Medjugorie.

Kwaterujemy się w trzygwiazdkowym hotelu Villa Crnjac położony w centrum Medjugorie. Do dyspozycji mamy jadalnię, darmowe wi-fi, ręczniki w pokojach, herbatę, warnik z gorącą wodą.  Zakwaterowanie w 2, 3, 4-osobowych pokojach z łazienką. W czasie wyjazdu określamy zakres wyżywienia, dlatego najczęściej wybierana jest opcja śniadania i obiadokolacji. Aby zapewnić najwyższy komfort bezpieczeństwa nasze wyjazdy objęte są ubezpieczeniem KL oraz dodatkowo NNW. W czasie wyjazdu odwiedzamy także Mostar, potem wodospady Kravica, potemVepric – Chorwackie Lourdes, dodatkowo w okresie letnim jedziemy także na wypoczynek nad Morze Adriatyckie do Makarskiej. Dodatkowo zapewniamy uczestnikom testy na COVID-19.

Pielgrzymki do 8 osób jadą wygodnym Oplem VIVARO 2019. Pielgrzymki do 50 osób jadą komfortowym autobusem. Podsumowując zapraszamy na pielgrzymkę pełną duchowych doznań w sprzyjających warunkach.

PROPONOWANE PIELGRZYMKI

PROSIMY O KONTAKT

Telefoniczny: +48 502 131 553
Mailowy: biuro@totustuus.com.pl
Poprzez formularz:


    Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych przez TOTUS TUUS Kamil Perka.

    ——-

    Koszt pielgrzymki uzależniony jest od ilości jadących osób i terminu wyjazdu.