Pielgrzymka do Medjugorie z Łodzi

Pielgrzymka do Medjugorie z Łodzi

Nie ma pielgrzymki do Medjugorie z Łodzi? Masz problem, by pojechać na upragnioną pielgrzymkę, dlatego możemy zorganizować wyjazd z Twojego miasta lub Twojej parafii.

Pielgrzymowanie to wspaniały czas, dlatego może to być wyjazd przyjaciół, rodziny lub firmowy. Ty wybierasz termin, a my zajmujemy się resztą spraw organizacyjnych. By wyjazd się odbył potrzeba minimum 8 osób z Łodzi lub okolicy. Innymi słowy, pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie wyjazdu do Medjugorie.

Kwaterujemy się w trzygwiazdkowym hotelu Villa Crnjac położony w centrum Medjugorie. Do dyspozycji mamy jadalnię, darmowe wi-fi, ręczniki w pokojach, herbatę, warnik z gorącą wodą.  Zakwaterowanie w 2, 3, 4-osobowych pokojach z łazienką. W czasie wyjazdu określamy zakres wyżywienia, dlatego najczęściej wybierana jest opcja śniadania i obiadokolacji. Aby zapewnić najwyższy komfort bezpieczeństwa nasze wyjazdy objęte są ubezpieczeniem KL oraz dodatkowo NNW. W czasie wyjazdu odwiedzamy także Mostar, potem wodospady Kravica, potemVepric – Chorwackie Lourdes, dodatkowo w okresie letnim jedziemy także na wypoczynek nad Morze Adriatyckie do Makarskiej.

Pielgrzymki do 8 osób jadą wygodnym Renault Trafic. Pielgrzymki do 50 osób jadą komfortowym autobusem. Podsumowując zapraszamy na pielgrzymkę pełną duchowych doznań w sprzyjających warunkach.

PROSIMY O KONTAKT

Telefoniczny: +48 500 384 500
Mailowy: biuro@totustuus.com.pl
Poprzez formularz:

  Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych przez Biuro Podróży "Cały Twój".
  Odwiedź

  Odwiedź fanpage na facebook.com

  Najciekawsze wydarzenia związane z Biurem Pielgrzymkowym - Totustuus.com.pl

  Oferty pielgrzymek do Medjugorie na 2021 r. Polub fanpage, by być na bieżąco.

  Odwiedź

  ——-

  By zapewnić jak największy komfort wyjazdu i zachować rentowność wyjazdu, dlatego koszt pielgrzymki uzależniony jest od ilości jadących osób i terminu wyjazdu.