Rozpoczęły się obchody rocznicy objawień Matki Bożej

Rocznica objawień w Medjugorie

Z początkiem tygodnia do Medjugorie zaczęły napływać grupy pielgrzymkowe w związku z 40. Rocznicą objawień. Najwięcej pielgrzymów przybywa z Polski, Ukrainy, Słowacji, USA, Ameryki Południowej, Hiszpanii i Rumunii.

Rocznica objawień

Modlitwa rozpoczyna się już o 5.00 rano na Wzgórzu Objawień. Do grup pielgrzymów, które przybywają do Medjugorie z całego świata dołączyła wizjonerka Marija Pavlović – Lunetti. Kilka dni temu puste kamieniste ścieżki Podbrda zalały rzeki pielgrzymów. Słychać różne języki modlitwy, śpiewu… Z oczu płyną łzy z wdzięczności za cudowne przyjście, Matki Bożej… Głos Boga rozbrzmiewa w sercach pielgrzymów, przełamuje zatwardziałość lęku i czyni coś nowego w wierzących, którzy przejechali wśród wielu trudów… tylko po to, żeby być „w domu” z Mamą!

W mediach pełno jest świadectw świadków pierwszych dni objawień, które mówią o sile wiary i łaski, które dodawały im odwagi w wyznawaniu obecności Matki Bożej! Rocznica objawień odnawia łaskę wiary.

A Matka Boża jest piękna. Każdego ranka ozdabiana wiankiem z kwiatów utkanym przez Nensy Latta i jej koleżanki bukietem róż. Matka Boża wciąż wzywa swoje dzieci z całego świata do nawrócenia…

Letni plan modlitewny

Letni program modlitwy, który trwa do 1 września. Różaniec rozpoczyna się o 18.00, a Msza Święta o 19.00. Adoracje Najświętszego Sakramentu Ołtarza we wtorki, czwartki i soboty po Mszy wieczornej w godz. 20.00-21.00. Droga Krzyżowa w piątek i modlitwa różańcowa na Podbrdo w niedzielę.

medjugorje-info.com

PIELGRZYMKI Z TOTUS TUUS

POLECAMY PIELGRZYMKI

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE